تبلیغات
دانلود برتر - دانلود بازی جنگی اكشن تانك بری كامپیوت ر Portable Battle Tanks I I
دانلود بازی جنگی اكشن تانك بری كامپیوت ر Portable Battle Tanks I I

Battle Tanks از بازیهای زیبایی میباشد که می تواند برای ساعتها کاربرانش را سرگرم نماید در این بازی شما راننده و توپچی تانکی در یک نبرد صحرایی میباشید که مملو از قوای زرهی دشمنی است که در صدد نابودی شما هستند. هدایت کننده تانک در این نبرد باید بتواند قبل حمله دشمن به وی در موضع برتر قرار گیرد و با دقت در نشانه گیری و مصرف مهمات دشمانش را قبل هر گونه اقدامی از جانب آنها ، نابود نماید.

گرچه گرافیک بازی در سطح بازی های جدید ویدئویی نمیباشد ولی با توجه به حجم نرم افزار و سیستم مورد نیاز برای اجرای آن ، بسیار عالی طراحی گردیده شده است همچنین موسیقی شروع و خاتمه نرم افزار و صداهای مربوط به حرکت تانک و شلیک گلوله ها با توجه به موارد گفته شده بسیار عالی و طبیعی میباشند. هم اکنون می توانید این بازی كامپیوتر را از سایت آرش 98 دریافت نمایید.

 

Battle Tanks II

اجرای بازی تنها توسط کیبرد و موس امکانپذیر میباشد و در شروع بازی راهنمای کامل کیبرد نمایش داده میشود همچنین در دو PDF ضمیمه راهنمای کامل بازی به زبان انگلیسی شرح داده شده است .
نرم افزار کاملا Portable میباشد و توسط آنتی ویروسهای Nod32 و Norton کنترل گردیده است .
برای اجرای بازی تنها کافی است از پوشه Portable Battle Tanks II فایل BattleTanksII.exe را اجرا فرمایید.

 

 دانلود - با حجم 16.36 کیلوبایت
 پسورد : www.arash98.com ( به کوچک بودن تمام حروف دقت کنید )

 كلمات كلیدی :دانلود * بازی کم حجم برای کامپیوتر ، * بازی تانک ، * بازی جنگی ، * بازی جنگی برای کامپیوتر ، * دانلود بازی کامپیوتر ، * دانلود بازی اكشن ، * دانلود بازی جدید ،

وبلاگ-پیج رنک گوگل-downloadebartar.mihanblog.com