تبلیغات
دانلود برتر - بازی زیبا مسابقه اتومبیل رانی – Portable Super 1 Karting
بازی زیبا مسابقه اتومبیل رانی – Portable Super 1 Karting

بازی زیبا مسابقه اتومبیل رانی که میتواند برای ساعتها باعث سرگرمی شما باشد. در این باری علیرغم حجم کم ، امکانات کاملی مثل تنظیمهای صدا ، گرافیک ، انتخاب اتومبیل و راننده در نظر گرفته شده است . همچنین میتوان درجه سختی و آسانی بازی را تنظیم نمود به طور مثال در آسانترین حالت اتومبیل کاملا ضد ضربه و ضد تصادف میگردد و حتی بر روی زمینهای ناهموار خارج از پیست نیز میتوان رانندگی نمود . در حالت عادی هدایت اتومبیل بدون نیاز به دسته بازی و تنها با استفاده از کیبرد نیز امکانپذیر میباشد . بازی کاملا Portable و بی نیاز از نصب و کرک میباشد و نیز این بازی حتی بر روی سیستمهای قدیمی با پردازنده های کند و حافظه اندک نیز به خوبی قابل اجرا میباشد .

 

karting بازی زیبا مسابقه اتومبیل رانی   Portable Super 1 Karting

 

source بازی زیبا مسابقه اتومبیل رانی   Portable Super 1 Karting توضیحات: برای اجرای این بازی تنها کافی است فایل Super 1 Karting.exe را اجرا فرمایید .

password بازی زیبا مسابقه اتومبیل رانی   Portable Super 1 Kartingپسورد فایل: www.downloadha.com

download بازی زیبا مسابقه اتومبیل رانی   Portable Super 1 Kartingلینک دانلود – 31.1 مگابایت | لینک کمکیكلمات كلیدی :دانلود دانلود بازی رایگان ، دانلود بازی ماشین رانی ، دانلود بازی مسابقه ماشین ، دانلود بازی پرتابل کامپیوتر ،

وبلاگ-پیج رنک گوگل-downloadebartar.mihanblog.com